Meie missioon

Loodusest inspireeritud ja inimese poolt täiustatud palsamid, kreemid ja muud kehahooldustooted. Asendamatud aktiivse ja füüsilise tegevuse puhul, mis nõuab osavust, sihikindlust, vastupidavust ning kehalist võimekust. ©

Punane - me oleme inimkond ja võidujooks juhtpositsiooni saavutamiseks on see, mis loeb. Me kõik võistleme samade eesmärkide nimel – nendeks on kuldmedal, au, saavutused, võit ja edu. Elada selleks, et võita. Elada selleks, et võistelda. See on edasiviiv jõud. Jõud, mis voolab meis kõigis nagu veri meie soontes.
Valge – spordi rikkumatus, finišijoone pimestav valgus, valgustatus ja rahulolu, võidujooks finišini ning pingutus veel ühe eesmärgi elluviimiseks – need on asjad, mis meid kõiki ühendavad ja seda sümboliseerib meie toodetel olev valge rist.

SPORTIQUE’i tooted on loodud füüsiliselt aktiivsete inimeste poolt ja jaoks. Nende koostiste väljatöötamisel on lähtutud erinevate spordialade ja konkreetselt teie spordiala vajadustest ning meie tooted on sama puhtad nagu konkurents ise. Liikuvad kehad tahavad püsida pidevas liikumises ja just seda tahet SPORTIQUE peegeldabki.

SPORTIQUE eesmärk on olla sama unikaalne kui teie ja spordiala, mille olete enese jaoks valinud. Olgu tegemist jooksmise, suusatamise, surfamise, matkamise, võitluskunstide, kulturismi või lastele hokitrenni järeleminemisega. Olete te mehaanik, taluperemees või ettevõtja. Vahet pole! SPORTIQUE’i tooted on sama mitmekülgsed nagu te isegi. Selleks, et keha oleks suuteline täisvõimsusel toimima, peavad kõik põhivajadused olema täidetud. Põhivajaduste eest kannavad hoolt tervislik toitumine, aktiivne eluviis ja naturaalsed kehahooldustooted, kuid kõik ülejäänud on juba teie endi teha.

Meie missioon on lihtne: pakkuda teile võimalikult naturaalseid ja looduslikest koostisainetest valmistatud tooteid, mis ei sisalda petrooleumi ega sünteetilisi aineid. Viimased võivad toimida potentsiaalsete kantserogeenidena ja olla organismile mürgised. Me kasutame taimseid koostisaineid, looduslikke niisutavaid õlisid ja pähklivõideid ehk teisisõnu koostisained, mida oleksime valmis ka oma laste peal kasutama või isegi sööma. Me ei kasuta loomseid produkte ja jätame loomad tootmisprotsessist üldse välja, kuna keeldume loomadega katsetamisest. Mõistagi on meie tooteid rangelt kontrollitud ja toodete vastavus on tõendatud Euroopa Liidu rangetele hüpoallergeenseid, mikrobioloogilisi ja tõhusaid tooteid puudutavatele nõuetele. Toodetes kasutatavaid koostisaineid on juba sadu aastaid kasutanud meie esivanemad, kes naha rahustamiseks ja pehmendamiseks otsisid abi looduselt.

Me jätkame aja jooksul unustatud, kuid see-eest end õigustanud koostisainete, sealhulgas ürtide, taimsete ekstraktide, eeterlike õlide ja mineraalide taasavastamist ja rakendamist. SPORTIQUE’i eesmärgiks ei ole peale suruda mingeid imeravimeid ega pretensioonikat filosoofiat. Meie sooviks on edendada head, ohutut ja tervislikku eluviisi

Meie tooted EI SISALDA nahka ärritavad sulfaatide derivaate. Tuntuimad ja enim kasutatavad neist on naatriumlaurüülsulfaat (SLS) ja ammooniumlaurüülsulfaat (ALS). Me ei kasuta mürgiseid säilitusaineid ega konservante. Me ei kasuta parabeene, kuna need jäljendavad östrogeeni käitumist ja võivad meie organismile väga kahjulikku mõju avaldada. Me ei kasuta PPG-d (polüpropüleenglükool) ega PEG-d (polüetüleenglükool). Tundliku nahaga inimestel võivad need koostisained põhjustada tugevat ärritust. Me ei kasuta koostisaineid, mis sisaldavad DEA-d (dietanoolamiini). Mürgised ja kantserogeensed nitrosamiinid moodustuvad tavaliselt pärast lõpliku kosmeetikatoote valmimist. Meie tooted ei sisalda lõhnaaineid, või siis ainult minimaalsetes kogustes. Meie tooted lõhnavad looduslike eeterlike õlide, ürtide ja muude toodete valmistamiseks kasutatud koostisainete järele. SPORTIQUE’i tooted EI SISALDA loomseid rasvu ega kõrvalsaaduseid nagu petrooleum, parafiin, vaseliin ja rasv. Samuti ei sisalda tooted 1,4-dioksaani, alumiiniumi, alumiiniumklorohüdraati, akrülaate, kunstlikke värvaineid, keemilisi värvaineid D&C ja FD&C, bensofenoone, bronopoli, karbomeere, tsüklometikooni, DEA-d, diasolidinüülkabamiidi, DMDM hüdantoiini, EDTA-d, glükoolstearaate, imidasolidinüülkarbamiidi, lanoliini, meteenamiidi, metüüllroisotiasolinooni, oktüül dimetikooni PABA (padimaat-O), parabeene, PEG-sid, polüpropüleenglükooli, polüoksüetüleeni, ftalaate, fenoksüetanooli, kvaternium 15, ränidioksiidi, talki, TEA-d ega triklosaani.