Kaebused

Kui te mingil põhjusel ei ole oma ostuga rahul, on teil õigus kaup tagastada 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest ja me tagastame teile ostetud toote maksumuse täies ulatuses. Saatmiskulud ei kuulu tagastamisele. Enne kauba tagastamist, võtke meiega ühendust e-posti teel aadressil info@sportique.ee või telefonil +372 6 506 315, et omandada tagastamisnumber.

Kauba tagastamiseks soovitame kasutada kullerfirmade või kindlustatud pakiposti teenust, et tagada kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
Kui kaup on tarnimise käigus kahjustada saanud, hoidke see koos pakendiga alles ning võtke meiega koheselt e-posti teel ühendust. Kuller kontrollib kauba üle ning kahjustatud tooted asendatakse uutega.

Vabandame, kuid www.sportique.ee ei võta vastu ega vaheta välja kaubamajast, jaemüügikauplusest, spaast või mõnelt muult veebilehelt ostetud tooteid. Kui toode, mida soovite tagastada, ei ole ostetud käesolevalt veebilehelt, pöörduge olukorra lahendamiseks müüja poole.

Palun tagastage kõik tooted järgmisel aadressil:

Juhkentali 52, Tallinn 10132, OÜ Monger Baltic

Ärge unustage lisada pakkelehte, kviitungit või oma nime, telefoninumbrit, e-posti aadressi ja tellimuse numbrit sisaldavat teatist.

Täname!

OÜ Monger Baltic